kompetentny producent EMS

PONAD 30-STO LETNIE DOŚWIADCZENIE

KOMPANIA ELEKTRONICZNA

KOMPETENZ SEIT 30 JAHREN

KOMPANIA ELEKTRONICZNA

KOMPETENZ SEIT 30 JAHREN

Aktualności

Kompania Elektroniczna – kompetentny partner w biznesie EMS

03 gru 2015

Kompania Elektroniczna to dostawca usług produkcji elektroniki EMS, w czym zawierają się usługi montażu kontraktowego, produkcję obwodów drukowanych oraz usługi projektowania urządzeń. Naszym klientom proponujemy kompleksową ofertę, z jednym podmiotem odpowiedzialnym za całość usługi, bez konieczności martwienia się o szczegóły, o dogranie terminów i dobre rozplanowanie wszystkich zadań w czasie.

Firma jest aktywna na rynku w tzw. segmencie zamówień średnich i większych. Nie zaniedbuje jednak wykonań prototypowych, jednostkowych i małoseryjnych.

Nasze usługi sprzedajemy jako całość dostarczając montaż, płytki oraz także podzespoły (łącznie z prowadzeniem magazynu klienta). Dysponujemy własnym magazynem elementów, współpracujemy z kilkoma dystrybutorami krajowymi i zagranicznymi, część potrzebnych elementów kupujemy też bezpośrednio od producentów, dzięki czemu jesteśmy partnerem zdolnym do przejęcia całości zagadnień „od pomysłu do przemysłu”.

Duże doświadczenie w branży rynku elektronicznego oraz konsekwentne, efektywne i twórcze działanie w kierunku rozwoju firmy czynią Kompanię Elektroniczną wiarygodnym i stabilnym partnerem. Ciągle udoskonalany system zarządzania jakością i organizacją pracy oraz stale zwiększająca się liczba zadowolonych klientów jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszej firmy.

Dzięki nieustannemu dążeniu do sprostania coraz wyższym wymaganiom jakościowym i technologicznym stawianym przez odbiorców usług EMS mamy znaczącą pozycję na rynku elektronicznym w Polsce i w Europie.

Możliwości produkcyjne

Kompania Elektroniczna oferuje obwody drukowane do wszelkich zastosowań, również o podwyższonym stopniu upakowania, także na laminatach z rdzeniem metalowym przeznaczone do oświetlenia LED. Proponujemy klientom płytki wysokiej jakości, wszechstronnie sprawdzone i w konkurencyjnych cenach. W ramach produkcji zapewniamy: projektowanie obwodów drukowanych, przygotowanie doprodukcyjnej, optymalizację projektu i końcowy test elektryczny. Proces montażu podzespołów odbywa się w nowoczesnej hali produkcyjnej o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze minimalizującej koszty wytwarzania wyrobów. Dzięki wydajnym i precyzyjnym automatom do układania elementów SMT jesteśmy w stanie zmontować dużą liczbę płytek elektronicznych w krótkim terminie.

Nasze miesięczne zdolności produkcyjne: 8 mln elementów SMT i 3 mln punktów THT. Nasze urządzenia są w stanie montować podzespoły pasywne o minimalnym rozmiarze 0201 oraz w obudowach uBGA, BGA, FinePitch 12 mil, QFP, TQFP, PLCC, MiniMelf.

Przy produkcji wykorzystujemy szablony laserowe a zmontowane pakiety kontrolujemy za pomocą automatycznej inspekcji optycznej, testów elektrycznych ICT i FCT. Dodatkowo w celu zapewnienia wysokiej jakości produkowanych wyrobów zapewniamy kontrole międzyoperacyjne, ochronę ESD według norm PN-EN 61000340-5-1 i 5-2:2002.

 

Projektowanie urządzeń elektronicznych

Poza wykonywaniem płytek drukowanych i montażem elementów elektronicznych Kompania Elektroniczna oferuje usługi projektowania urządzeń elektronicznych. Korzystamy z najnowszych technologii i doświadczonych projektantów, którzy są na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki czemu nasze opracowania spełniają wszystkie wymagania. Projektując urządzenia elektroniczne skupiamy się nie tylko na wysokiej jakości, ale również na jak najniższych kosztach produkcji.

Zakres naszych usług obejmuje: opracowanie schematu elektrycznego układu, zaprojektowanie obwodu drukowanego, wykonanie oprogramowania firmware MCU, pomiary konstrukcyjne parametrów elektronicznych, zaprojektowanie i wykonanie testerów funkfunkcjonalnych i walidację prowadzonych projektów. Przy projektowaniu wyrobu wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie CAD: Cadence Allegro, Altium Designer; CAM350 DownStream Technologies. Projekty wykonywane są z zachowaniem wymagań norm: PN-EN 60335-1, PN-EN 61000, PN-EN 55014; dyrektyw: RoHS2, WEEE II, ErP oraz z zachowaniem zgodności z certyfikatami: IEC, GS, CB, CE(LVD), CE- (EMC), EMF, CE, EMC, PAHs, PCT.

 

KONTAKT

KOMPANIA ELEKTRONICZNA Sp. z o.o.
Obwody Drukowane - Montaż Komponentów
Elektronicznych - Kompletacja i Dostawa Komponentów

Warszawa/Raszyn,
ul. Żwirowa 63, Puchały, 05-090 Raszyn
NIP: 534-245-96-78

Biuro Handlowe, adres do korespondencji i wysyłek:
ul. Puławska 34 budynek 31, 05-500 Piaseczno

\"\" Tel./fax: +48 22 715 66 06 i 07
\"\" E-mail: biuro.handlowe@komele.eu
\"\" Skype: KomeleBiuroHandlowe